Hakkımızda

        

El Berra,  “Modayı geç tarzını seç sloganıyla 16/03/2015 tarihinde tesettür giyimin merkezi Fatih’in Çarşamba semtinde ticari faaliyetine başlamıştır.

Profesyonel kadrosu ile kaliteyi ve müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutarak global bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Ürünlerimizin tasarımını alanında uzman modelist ve stilistler tarafından gerçekleştirirken bir yandan da islami çizgide hareket etmekteyiz.Tesettür dünyasındaki yenilikleri tecrübemizle buluşturup sizlere tarzınızı yansıtacak ürünler sunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Doğru ürünü, doğru fiyat ve doğru zamanda sunan, sürekli ve dengeli büyüyerek yaygın mağaza ağı ile kusursuz hizmet vermeyi hedefleyen; “Kazan – Kazan” prensibi doğrultusunda hareket ederek çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile ortak paydada buluşan global değeri yüksek bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ürünleri uygun fiyat karşılığında tüketici ile buluşturan, mal ve hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, ihracat girişimleri ile ülke ekonomisine katkı sağlayan, tesettür giyimde sürdürülebilir büyüme hızına sahip önde gelen bir firma olmaktır.